gns_ua: (Default)
[personal profile] gns_ua
глава 1. право на сбыт.

1. Каждый предприниматель имеет право на сбыт своей продукции.

2. Отказ в приобретении продукции частного предпринимателя должен быть обоснован покупателем. Необоснованный отказ преследуется по закону.

3. Запрещена любая дискриминация при выборе поставщика-частного предпринимателя.

4. Прекращение закупок продукции частного предпринимателя должно быть обосновано. Основаниями могут быть только низкое качество продукции или длительное несоблюдение частным предпринимателем согласованного графика поставок.

5. При одностороннем прекращении закупок, покупатель обязан выплатить частному предпринимателю компенсацию в размере 3 среднемесячных сумм закупок.

Глава 2. Право на отпуск

1. Частный предприниматель имеет право на ежегодный отпуск длительностью 24 календарных дня. Покупатель обязан оплатить частному предпринимателю период отпуска в размере средней суммы закупок за такой же период.

2. Во время отпуска частного предпринимателя, допускается временное приобретение продукции других частных предпринимателей только если это необходимо для производственного процесса покупателя.

Глава 3. Право на забастовку

1. Частный предприниматель имеет право на забастовку, т.е. прекращение поставок до выполнения покупателем требований частного предпринимателя. Во время забастовки запрещается разрыв контракта и закупка продукции другого частного предпринимателя.

2. Если производственный процесс покупателя требует постоянных поставок, частный предприниматель не имеет права на забастовку (перечень категорий частных предпринимателей, не имеющих права на забастовку, см. в Приложении 1).

Глава 4. Заключение договоров.

1. Частный предприниматель и покупатель могут заключить разовую сделку либо длительный контракт. Контракт считается заключенным автоматически при фактическом наличии постоянных поставок продукции в течении двух месяцев.

2. Условия контракта, противоречащие настоящему закону, считаются недействительными.

Глава 5. Временная нетрудоспособность.

1. При временной нетрудоспособности частного предпринимателя по состоянию здоровья, покупатель обязан оплатить все дни временной нетрудоспособности по среднедневной сумме закупок.

Ну и так далее.

2010-03-30 20:19 (UTC)
- Posted by [identity profile] verhoveen.livejournal.com
Я трохи не про це казав, але то така справа. Я зову погоджуся із твоїма аргументами, наполягаю лише на тому, що ресурси, що їх використовує промисловість - мають певну кількість. Скажи мені - скільки їх лишилося, аби народ почав бити в там-тами з криками - "Нам пісец!". Я не єксперт в жодному разі, але мені здається, що той час майже настав. Буду радий помилятися.
Та й тези з приводу води і жрачки лишаються відкритими. Зважаючи на те, що людство потроху прибавляє в кількості.

2010-03-30 20:34 (UTC)
- Posted by [identity profile] kondybas.livejournal.com
Дефіцитність ресурсів - хитра річ. Їх дійсно не вистачає, аби забезпечити УСІ хотілки. Але їх ЗАВЖДИ вистачає, аби завантажити виробництво. Якщо ресурсу стає менше - він лиш стає дорожчим, і виробництво, якому ресурс стає не по кишені - вимирає. Це конкуренція та санація - рушій еволюції виробництва.

З іншого боку, виробництво дефіцитної продукції з дефіцитної сировини - це грунт для гламурізації та оверпрайсу, які з одного боку призводять до перерозподілу доданої вартості, а з іншого - до стимуляції конкуренції в сегменті ринку. А конкуренція завжди веде до винайдення нових джерел ресурсів та екстенсивного росту вшир. Грубо кажучи, покупці перших моделей хдтв платили вдесятеро задля того, аби розплодилось кілька десятків виробників, технології панелей за три роки пройшли п"ять поколінь, і пласке табло стало доступним всім і кожному. І за те, щоби вчорашній дефіцит ресурсу перетворився на сьогодняшнє перенасичення ринку.

Історія людства демонструє, що ніколи дефіцит ресурсів не був нездоланий. Жрачки, завдячуючи генній інженерії, вже зараз достатньо для всіх. А ресурс води - лиш питання ресурсу енергії. За який не беруться, як слід, лиш тому, що дефіциту енергії поки що насправді нема.

2010-03-30 20:48 (UTC)
- Posted by [identity profile] verhoveen.livejournal.com
Я лише зауважу, зважаючи на впорядковану систему твоїх аргументів, що маю великі сумніви щодо жрачки, води та ресурсів. Настане час, коли возити взуття з Китаю до США буде занадто дорого. А в США масового виробництва вже давно не існує. Як і ринку сировини. Європи то теж стосується. Так, і до речі - обсягів доступного урану вистачить років на 80. Пропоную повертатися попою до традиційних джерел живлення :)

2010-03-30 20:55 (UTC)
- Posted by [identity profile] kondybas.livejournal.com
Масове виробництво винесене до Китаю лиш тому, що китайський працівник дешевший за будь-яку роботизовану лінію. Але іще трошки прогресу в технологізації виробництва, і безлюдний комплекс по клепанню кросівок можна буде поставить шо у Тайвані, що у Вісконсині.

Колись дуже сміявся, дізнавшись про боротьбу із крадіжками на заводах "Найк" - ліві мешти кліпали на Тайвані, а праві - в Індонезії :)

Profile

gns_ua: (Default)
gns_ua

April 2017

M T W T F S S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Expand Cut Tags

No cut tags